Truniversity vyráža na Road Trip po Slovensku

roadtrip_by_truniversity

Po tom, ako sme v decembri uskutočnili nás prvý “cvičný” beta kurz, na ktorom sme si “odfeedbackovali” všetko dôležité a na základe ktorého sme vyladili detaily sme sa zamýšlali nad tým, ako našu Truniversity otvoriť, resp. odpáliť naplno. Samorzejme, že to musí byť niečo mega! Niečo, čo tu ešte nikto nikdy nespravil. My chceme vzdelanie prinášať inak. Novými inovatívnymi formami. Zážitkovo. Zážitok sme si chceli spraviť samozrejme aj my. A tak sme si jeden vymysleli. Road Trip by Truniversity po Slovensku.

Prečo Road Trip?

1. Víziou Truniversity je v budúcnosti prinášať lektorov aj do iných končín Slovenska ako je len tá “bratislavská” končina. A tak si to ideme celé pekne omrknúť.

2. Každý by chcel ísť na Road Trip, lebo je to cool. Aj my v Truniversity sme cool a tak sa na jeden vyberieme.

3. Spájame biznis so zábavou a to nás fakt baví.

4. Sme jedineční. A to nás baví ešte o trošku viac.

5. Sme radi, že vás spoznáme osobne naživo.

6. Vieme, že kto chce niečo dosiahnuť, musí niečo obetovať. My obetujeme napríklad pivká, ktoré vám dovezieme so sebou.

7. Mega sa na to celé tešíme

Čo to vlastne ten Road Trip by Truniversity je?

Na našom Road Tripe po Slovensku budeme počas jedného týždňa obiehať jednotlivé mestá Slovenska. Každý deň jedno mesto. (Bratislava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica a Košice)  Každý deň noví ľudia a nové zážitky.

Na našom 3 hodinovom workshope vám vysvetlíme základné a dostupné nástroje online marketingu a predstavíme prevratnú stratégiu tzv. “New business framework”, ktorú vymyslel a propaguje jeden z najlepších online marketérov sveta a jeden z popredných zamestnancov Google – Avinash Kaushik. Podľa teórie SEE-THINK-DO-CARE sa naučíte zadefinovať si svoje cieľové skupiny, naplánujete čo, kedy a ako budete komunikovať.

work_fun

Nedáme vám rybu, naučíme vás chytiť ju!

Správny rybár nedá svojmu synovi na večeru rybu, jednoducho ho naučí ju chytiť, lebo vie, že je to dlhodobo udržatelné. Tak isto ani my vám na týchto “pojazdných” workshopoch nepovieme, na aké kľúčové slová máte inzerovať, no naučíme vás to, aby ste sa vedeli rozhodnúť či je vôbec Google AdWords efektívna a správna voľba pre vás alebo či ňou bude až “zajtra”. Po workshopoch máme pre vás pripravené pivko (ktoré ide samozrejme na nás) na spoločný networking. Cena workshopu je prísne nízkych 7€.

Tu je zoznam miest, aj s eventami v ktorých nájdete preklik na formulár cez ktoré sa môžete zaregistrovať. POZOR: Nestačí sa “len” pridať do eventu, registrovať sa musíte cez formulár, ktorého linku nájdete vo facebook evente v jednotlivých mestách. Ak by ste mali akékoľvek komplikácie alebo otázky ohľadne registrácie, kľudne nám píšte na kurzy@truniversity.sk

Prihláste sa čo najskor, tešíme san a vás ;-)

Eventy:

Bratislava      Žilina      Nitra      Banská Bystrica       Košice