My sme Truniversity. Teší nás

Lektori Truniversity - tím Truniversity

Jedným z hlavných znakov Truniversity je kvalita. Chceme aby sa naše kurzy odlišovali od konkurencie nie len zaujímavou a interaktívnou formou výučby, ale hlavne kvalitou jednotlivých lektorov. Preto sme zloženiu tímu lektorov venovali toľko času a energie. Chceli sme aby každý lektor patril k špičke v tom, čo robí. A dokázali sme to!

Sme nesmierne radi, že máme tu česť predstaviť vám lektorov prvej várky kurzov od Truniversity. 

Michal Stín

Michal Stín – Co-founder, Lektor – Google Adwords

Michal je jeden z dvoch zakladateľov Truniversity. Venuje sa webovej analytike, online stratégií a má viacero certifikátov priamo od Google. Vystriedal niekoľko agentúr a pracoval pre klientov rôznych veľkostí. Robil na malých aj veľkých a komplexných kampaniach. Prečítajte si o ňom viac na našom webe.

jakub mazán

Jakub Kuko Mazán – Co-founder, Lektor – Copywriting

Je druhý zakladateľ Truniversity. Momentálne pracuje ako Creative Director reklamnej agentúry daren&curtis. Baví ho hlavne strategické nastavovanie jednotlivých kampaní. Riadi sa heslom, že v jednoduchosti je krása a tvrdí, že reklama je určená klientovým zákazníkov, nie klientovi. Chcete vedieť aký kurz bude viesť? Dozviete sa na webe.

 

Kamil Aujesky

Kamil Aujeský – Lektor, Performace marketing 

Kamil sa venuje online marketingu už viac ako 6 rokov. Je považovaný za jedného z najlepších online performace marketérov na Slovensku. V minulosti založil street-stylovú značku oblečenia Fellows. Momentálne pracuje ako Performace Manager v agentúre Digita.sk. Okrem toho má aj zopár vlastných e-shopov a iných projektov. Prečítajte si viac tu.

 

Marek Šulík

Marek Šulik -  Lektor, SEO a Content marketing 

Marek pracuje v jednej z najuspešnejších slovenských online agentúr VISIBILITY od jej úplného začiatku. Momentálne je na pozícii Performance Marketing Director a stará sa aj o interný content a stratégiu komunikácie agentúry. Je považovaný za TOP odborníka na SEO na Slovensku. O svoje skúsenosti sa v minulosti delil aj so študentami vysokej školy, kde vyučoval. Pozrite si viac o Marekovi.

 

Patrik Barták

Patrik Barták – Lektor, Social media 

Patrik študoval psychológiu a média. Tento pre Slovensko nezvyčajný mix, mu vytvoril perfektné predpoklady pre jeho neskoršie povolanie, ktorým je content manager a advertiser na sociálnych sieťach. Pracuje v agentúre Pizza Seo a venuje sa timingu kampaní, content plánovaniu a user experience. Chcete vedieť viac o Patrikovi? Tak klik sem.

 

Martin Šuba

Martin Šuba – Lektor, WordPress 

Študuje a popri tom kódi jedna radosť. Pracuje v agentúre Elite Solutions na technologickom oddelení a hovorí sa o ňom, že s WordPressom a nie len s ním vie zázraky. Má rád výzvy, najmodernešie technológie a svoju PlayStation štvorku. Viac o Martinovi si prečítajte u nás na webe.

 

Mária Mazánová

Mária Mazánová -  Lektor, Asertivita a zvládanie krízových situácií

Marika pracuje dlhé roky na vedúcich manažérskych pozíciách v štátnej správe. Študovala špeciálnu pedagogiku a po absolvovaní niekoľkých kurzov zameraných na komunikáciu, či vyjednávanie sa sama stala ich lektorkou, a dokonca lektorkou druhých lektorov (áno vieme, túto vetu si treba prečítať minimálne ešte raz) Má dvoch synov. Jeden z nich práve píše tieto riadky. Pozrite si viac o Marike na našom webe.

Sme presvedčení o tom, že sa vám naši lektori prinesú špičkové vzdelanie, ktoré pomôže či už vám alebo vášmu biznisu. Pokiaľ chcte byť informovaní o konkrétnych dátumoch a obsahu jednotlivých kurzov, zapíšte sa do nášho newslettra priamo tu.

 

Vidíme sa na kurzoch