• Základy Google Adwords

  PRE KOHO JE KURZ URČENÝ?

  Kurz je určený pre všetkých, ktorí chcú naplno využívať reklamný systém Google AdWords. Na kurze sa zorientuješ v základných pojmoch a pochopíš ako tento systém funguje. Kurz je určený pre ľudí, ktorí nemajú žiadne skúsenosti s Google AdWords alebo sa o inzerovanie aj pokúšali, ale nevedia sa zorientovať v jeho relatívne komoplikovaných nastaveniach. V neposlednom rade je kurz určený pre tých, ktorí sa boja, že prídu o svoje peniaze bez nejakého výsledku. Na kurze získate vedomosti, ktoré vám pomôžu predchádzať neefektívne vynaloženým investíciám do online reklamy. Kurz je prínostný aj pre ľudí, ktorí spolupracujú s agentúrou, ale nerozumejú tomu, ako tento systém funguje. Po absolvovaní kurzu budeš vedieť lepšie komunikovať s agentúrou, budeš vedieť lepšie vytvoriť zadanie a v neposlednom rade sa naučíš skontrolovať prácu agentúry, pretože budeš rozumieť tomu ako to funguje. Na kurze budeš mať tiež možnosť konzultovať konkrétne problémy, s ktorými si sa v minulosti stretol, a preto si nezabudnite pripraviť pred kurzom more otázok! :-)

  OBSAH KURZU

  Celý kurz sa delí na viac ako 40 mikrocelkov. Hlavná dejová línia kurzu sa dá zostručniť do týchto bodov:

  • Čo je Google AdWords a ako funguje
  • Základné nastavenia a možnosti Google AdWords
  • Formáty reklám v Google AdWords
  • Ciele, konverzie a ich nastavenie
  • Vytvorenie správnej štruktúry účtu
  • Google Display Network (cielenie reklám, tipy a triky pre kampane v obsahovej sieti, remarketing)
  • Google Search (ako funguje reklama vo vyhľadávaní, na čo si dať pozor, písanie textových reklám)
  • a ešte oveľa oveľa viac, čo sa sem nezmestilo

  ČO POTREBUJEŠ?

  Na kurz odporúčame priniesť si vlastný počítač, aby si si mohol priamo na mieste vyskúšať niektoré veci. Po kurze dostaneš 75 € alebo 120 € kupón na kredit, ktorý môžeš využiť vo svojom účte. Účastníci kurzu nemusia mať vlastnú webovú stránku, ktorú chcú hneď začať propagovať. Kurz je určený aj pre tých ľudí, ktorí si chcú iba rozšíriť svoje vedomosti a pochopiť ako funguje inzercia cez Google AdWords aby ju vedeli využiť niekedy v budúcnosti.

  ČO BUDEŠ VEDIEŤ?

  Po kurze budeš mať základný prehľad o tom, čo je Google AdWords, aké formáty môžeš použiť, kde sa môžu reklamy zobraziť a aké sú základné možnosti cielenia týchto reklám. Taktiež sa naučíš vytvárať reklamu vo vyhľadávaní, pochopíš ako táto reklama funguje a neposlednom rade sa naučíš čo je dôležité sledovať, aby si neutrácal zbytočne veľa peňazí. Absolventi kurzu budú mať ideálny základ vedomostí na to aby si začali riešiť reklamu vo vlastnej réžii alebo aby vedeli lepšie komunikovať so vojou agentúrou, ktorá sa im o tieto reklamy stará.

  CENA A PLATBA

  Cena kurzu je 99 € s DPH. Platbu za kurz je momentálne možné uskutočniť iba bankovým prevodom na náš účet. Po registrácii na kurz vás budeme kontaktovať, zašleme vám faktúru a platobné inštrukcie. V cene kurzu je zahrnutý aj obed a občerstvenie počas kurzu.

  KAPACITA

  Na kurze bude maximálne 10-12 účastníkov, aby bolo dosť priestoru pre individuálne otázky. Preto neváhaj a rezervuj si svoje miesto, čím skôr.

  KEDY A KDE A AKO DLHO?

  Kurz sa uskutoční v piatok 20.11.2015. Kurz sa bude konať v našich priestoroch na ulici Desiata 18 v Bratislave.  Podrobné inštrukcie, ako sa sem dostanete pošleme účastníkom kurzu teste pred jeho konaním. Kurz sa začne o 9:00 a bude trvať cca do 17:00 – 18:00. Ak butete mať veľa otázok, tak sa môže trvanie kurzu aj natiahnuť, preto vám odporúčame neplánovať si nič aspoň do 19:00. Keby sme na druhý deň nemali naplánované ďalšie pracovné aktivity, tak by sme si s vami radi dali po kurze aj pivko, ale to budeme musieť nechať na inokedy :-)

  Prihlásiť sa na kurz

  LEKTOR KURZU

  Michal Stín

  Michal Stín

Zbieraj od nás všetky čerstvé novinky Chcem novinky