• Webový copywriting

  PRE KOHO JE KURZ URČENÝ?

  Texty webstránok sú nesmierne dôležité nie len pre vyhľadávače, ale v prvom rade pre užívateľov vašeho webu. Kurz webowého copywritingu je určený pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaliť v písaní. A nie len reklamných textov. Naučíme vás povedať zložité vety čo najjednoduchšie tak, aby vám zákazníci rozumeli. Komunikuje vaša firma na Facebook-u, či iných sociálnych sieťach? Chcete sa naučiť ako správne napísať predmet vašeho newslettra tak, aby ho otvorilo čo najviac ľudí? Alebo potrebujete nový slogan, pre vašu firmu? Potom je tento kurz tou správnou voľbou.

   

  OBSAH KURZU:

  • Základné pojmy a téoria copywritingu
  • Písanie textov na váš web jednoducho a rýchlo
  • Písanie textov k produktom, tak aby sa predávali
  • Ukážeme vám ako správne členiť texty do blokov
  • Spoločne s lektorom budete tvoriť CTA (call to action) prvky pre váš web
  • Praktická úloha: “Vymyslite názov alebo slogan spoločnosti.”
  • Praktická úloha: “Ako správne natextovať newsletter.”

  ČO POTREBUJEŠ?

  Na kurz si prineste vlastný počítač nakoľko súčasťou kurzu sú praktické úlohy, pri ktorých sa “ujo Google” určite stane vašim dobrým radcom ;-). Perá, ceruzky a papiere budú na kurze k dispozicii. Náš lektor sa už teraz teší na vaše otázky a je odhodlaný pohotovo odpovedať na každú z nich. Vy sa tak naučiť sa ešte viac.

  ČO BUDEŠ VEDIEŤ?

  Po ukončení kurzu si budete svojpomocne vedieť natextovať váš web, popísať produkty vašeho e-shopu jednoducho a zrozumiteľne.  Naučíte sa vytvoriť textovo “šťavnatý” newsletter so super predmetom, ktorý budú ľudia radi otvárať. Pod vedením lektora v jednej z praktických úloh vymyslíte názov novej spoločnosti, alebo si vytvoríte nový chytľavý slogan pre vašu firmu. Lektor vám tiež ukáže ako správne komunikovať na sociálnych sieťach, tak aby vám vaši fanúšikovia rozumeli.

  CENA A PLATBA

  Cena kurzu je 79 € s DPH.

  Platbu za kurz je momentálne možné uskutočniť iba bankovým prevodom na náš účet. Po registrácii na kurz vás budeme kontaktovať, zašleme vám faktúru a platobné inštrukcie.

  KEDY A KDE?

  Tento kurz nemá momentálne stanovený dátum a miesto konania. Ak máte záujem o kurz Webový copywriting, zaregistrujte sa na čakaciu listinu. Budeme vás informovať akonáhle budeme tento kurz organizovať.

  Čakacia listina

  LEKTOR KURZU

  Jakub “Kuko” Mazán

  Jakub Mazán

   ZÍSKAJTE ZĽAVU NA KURZ

  Zlavy_na_kuurzy_Truniversity

  POZRITE SI AJ OSTATNÉ KURZY

  Google AdWords By TruniversitySEO by truniversity wordpress asertivita_by_truniversity Facebook marketing truniversity Performance marketing by truniversity

Zbieraj od nás všetky čerstvé novinky Chcem novinky