• Tvorba webstránok – WordPress

  PRE KOHO JE KURZ URČENÝ?

  Funkčná internetová stránka je základom všetkcýh online marketingových aktivít. Najjednoduchší spôsob ako začať budovať meno vašej firmy (alebo vaše vlastné) v online prostredí je vytvoriť si internetovú stránku svojpomocne. Na tomto kurze vás naučíme ako si môžete vytvoriť vlastnú stránku svojpomocne už za 50 $. 

  Kurz je určený pre všetkých, ktorí si plánujú vytvoriť vlastný web a s tvrbou webových stránok nemajú žiadne skúsenosti. Na kurze sa budú preberať úplne základy tvorby Word Press webov, ktoré nevyžadujú žiadne technické znalosti. Či už si potrebujete spraviť firemný web, osobné stránky alebo chcete mať vlastný blog, WordPress je jednoduchým riešením pre všetko.

  OBSAH KURZU:

  • Čo je to Word Press a doména
  • Ako si vybrať hosting?
  • Inštalácia Word Press-u na váš hosting
  • Práca s administráciou – správa obsahu
  • Výber a kúpa vhodnej šablóny pre vaše potreby
  • Úprava vzhľadu webovej stránky
  • Používanie pluginov (modulov)
  • Pluginy ktoré musíte poznať

  ČO POTREBUJEŠ?

  Na kurz je nutné priniesť si vlastný počítač nakoľko súčasťou kurzu sú praktické úlohy, výsledkom ktorých bude vaša vlastná jednoduchá WordPress stránka.

  ČO BUDEŠ VEDIEŤ?

  Po ukončení kurzu si budete vedieť vytvoriť svoje vlastné webové stránky postavené na WordPress-e. Budete si vedieť vybrať správnu šablónu, ktorá bude najviac vyhovovať vašim potrebám. Naučíte sa základy práce so systémom WordPress, ako ho nainštalovať, nastaviť a používať pre potreby vášho webu. Budete si na web vedieť nahrávať vlastný obsah a inštalovať a upravovať nové témy (vzhľad) a pluginy.

  CENA A PLATBA

  Cena kurzu je 79 € s DPH.

  Platbu za kurz je momentálne možné uskutočniť iba bankovým prevodom na náš účet. Po registrácii na kurz vás budeme kontaktovať, zašleme vám faktúru a platobné inštrukcie.

  KEDY A KDE?

  Tento kurz nemá momentálne stanovený dátum a miesto konania. Ak máte záujem o kurz Tvorba webstránok cez WordPress, zaregistrujte sa na čakaciu listinu. Budeme vás informovať akonáhle budeme tento kurz organizovať.

  Čakacia listina

  LEKTOR KURZU

  Martin Šuba

  Martin Šuba

  ZÍSKAJTE ZĽAVU NA KURZ

  Zlavy_na_kuurzy_Truniversity

  POZRITE SI AJ OSTATNÉ KURZY

  Google AdWords By TruniversitySEO by truniversitycopywriting by truniversityasertivita_by_truniversity Facebook marketing truniversity Performance marketing by truniversity

Zbieraj od nás všetky čerstvé novinky Chcem novinky