• Road Trip by Truniversity

  Nauč sa s Truniversity základy online marketingu a online marketingovej stratégie

  Online marketing je veľmi komplexný a zložitý systém nástrojov, ktorý sa neustále mení a vyvýja. A aj ked väčšina “online marketérov” vám poradí využívať všetky nástroje online marketingu naraz, my v Truniversity máme iný názor. Vieme, že používanie všetkých nástrojov naraz nie je tá správna stratégia pre vás.

   

   

  Kto sme?

  Sme Jakub a Mišo a založili sme Truniversity. Ak chceš vedieť viac pozri si naše video na YouTube. Truniversity sme založili aby sme sa mohli podeliť o naše skúsenosti s online marketingom a pomôcť vám zorientovať sa v týchto vodách. Naši lektori sú ľudia s dlhoročnými skúsenosťami a sú pripravení podeliť sa s vami o ne.

  Čo je Road Trip by Truniversity a prečo ho ideme robiť?

  Road Trip by Truniversity je projekt, ktorým naplno odpalujeme fungovanie Truniversity. V skratke je to 1 workshop, 5 krajských miest a 2 online marktéri s veľkou zásobou piva v kufri auta.

  Povedali sme si, že sa chceme podeliť s naším konw-how a skúsenosťami aj v iných kútoch Slovenska ako je Bratislava a preto sme sa rozhodli vydať sa na cesty. Počas jedného týždňa  navštívime 5 krajských miest (Bratislava, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Nitra), kde vám povieme o základoch online marketingu a online marketingovej stratégie. Po workshope si s vami radi pokecáme na akúkoľvek tému na spoločnom networkingu, kde okrem nás budete mať možnosť spoznať aj iných zaujámavých ľudí priamo z vášho mesta. Samozrejme aby sa nám lepšie rozprávalo, tak prinesieme so sebou aj nejaké pivko, ktoré pre vás bude ZADARMO ;-).

  Pre koho je workshop určený a čo sa na ňom naučíš?

  Tento workshop je určetný pre každého kto sa chce zdokonaliť v oblasti online marketingu. Dozviete sa čo znamenajú niektoré základné pojmy používané v online marketingu, na čo by ste určite nemali zabudnúť už na začiatku, ale aj to aký je rozdiel medzi konverziou v Google AdWords a Google Analytics. Druhá časť workshopu bude zameraná na základy online marketingovej stratégie, ktoré by ste mali pochopiť pred tým ako sa rozhodnete využívať jednotlivé nástroje. Máme pre vás pripravených veľa praktický ukážok a sme pripravený odpovedať na všetky vaše otázky, či už priamo počas workshopu alebo neskôr počas networking-u. Dúfame, že ich máte veľa.

  Čo budeš vedieť?

  Neočakávajte, že po tomto workshope budete mať v rukách hotovú online marketingovú stratégiu. Budete mať oveľa viac. Pochopite, že na to aby ste predali váš produkt musíte urobiť viac ako spraviť si stránku alebo zaplatiť si baner na nejakej stránke. Inými slovami. Nedáme vám rybu, ale dáme vám udicu a povieme vám, ako a kam máte nahodiť.

  Kedy a kde?

  Tento workshop sa bude opakovať počas jedného februárového týždňa v rôznych slovenských krajských mestách:

  16.2 – Bratislava – 18:00 – Impact HUB Bratislava – www.impacthub.sk

  17.2 – Žilina – 17:30 – VTP Žilina – www.vtpzilina.sk

  18.2 - Nitra – 17:30 – PONK Coworking – FB Fan Page

  19.2 – Košice – 17:30 Národný rozvojový projekt AZU – Aktivita zvyšuje úspech – www.azu.sk

  20.2 – Banská Bystrica – 15:30 - E-inkubátor

  Detailné inštrukcie ako sa dostanete na miesto konania vám pošleme e-mailom aj pred konaním workshopu.

  Koľko ťa to bude stáť a čo za to dostaneš?

  Cena tohto workshopu je 7 € / osoba. V cene je zahrnutý 3 hodinový workshop a taktiež nejaké to pivko ZADARMO na networking-u po workshope, kde spoznáš okrem nás aj iných super ľudí z tvojho mesta.

  Ako sa prihlásiš?

  Prihlásiť sa môžete cez formulár po kliknutí na miesto konania workshopu nižšie. Ak odošleš formulár, tak s tebou rátame. Inými slovami prihláška je záväzná. Ak sa chceš uistiť, že nič nezmeškáš, tak daj lajk na našu Facebook Fan Page a prihlás sa na odber newslettra.

  Prihláste sa na workshop vo vašom meste:

  Zaujala ťa možnosť niečo sa naučiť a zároveň spoznať nových ľudi pri pive? Stačí sa už len prihlásiť na workshop v jednom z miest, kde sa zastavíme. Klikaj, vyplň prihlasovací formulár a miesto máš isté.

  Bratislava_road_trip-by-Truniversity_vypredanéZilina_road_trip-by-Truniversity Banska-Bystrica_road_trip-by-TruniversityKosice_road_trip-by-Truniversity_vypredanéNitra_road_trip-by-Truniversity

   

   

  Tešíme sa na vás ;-)

  Nestihol prihlásiť na workshop v tvojom meste?

  Nezúfaj, ak bude dostatočný záujem radi tento workshop zopakujeme v ktoromkoľvek meste. Zapíš sa na “čakaciu listinu” a dáme ti vedieť kedy sa bude workshop opakovať. Zároveň budeš mať aj miesto náhradníka na aktuálne workshopy.

  Prihlás sa na čakaciu listinu
Zbieraj od nás všetky čerstvé novinky Chcem novinky