• Performance Marketing – vyskladaj si online kampaň

  PRE KOHO JE KURZ URČENÝ?

  Kurz Performance Marketingu je určený pre marketingových pracovníkov firiem, ktoré nechcú byť na webe už len vidieť, ale chcú merať reálne výsledky. Tak isto je vhodný pre študentov a začínajúcich podnikateľov, ktorí sa chcú prezentovať na internete a zároveň si strážia svoju ROI (Return on Investment). Na kurze sa naučíte využívať pokročilejšie techniky a nástroje online marketingu. Kurz je preto určený pre niekoho, kto už má základný prehľad v online marketingu. Určite bude pre vás prínostný, ak rozumiete skratkám ako ROI, PPC, CPC a alebo pojmom ako miera prekliku, konverzia alebo miera konverzie. 

  OBSAH KURZU

  • Úvod do Performance marketingu
  • Predstavenie a výstavba performance marketingovej stratégie
  • Performance nástroje
  • Remarketing a jeho použitie
  • A/B testing
  • Vyhodnocovanie kampaní

  ČO POTREBUJEŠ?

  Na kurz je nutné priniesť si vlastný počítač, nakoľko súčasťou kurzu sú praktické úlohy, ktoré vám pomôžu pri vytváraní vašej performance stratégie.

  ČO BUDEŠ VEDIEŤ?

  Po absolvovaní kurzu budeš vedieť, ako čo najefektívnejšie investovať svoje peniaze do online marketingu. Naučíš sa tiež ako vyhodnotiť, či marketingové aktivity prinášajú želaný výsledok, resp. ako sa vyhnúť nesprávnemu úsudku o ich výkonnosti. Inými slovami ako nezavrhnúť dobré aktivity na základe zlého vyhodnotenia ich výkonnosti.

  CENA A PLATBA

  Cena kurzu je 79 € s DPH.

  Platbu za kurz je momentálne možné uskutočniť iba bankovým prevodom na náš účet. Po registrácii na kurz vás budeme kontaktovať, zašleme vám faktúru a platobné inštrukcie.

  KEDY A KDE?

  Tento kurz nemá momentálne stanovený dátum a miesto konania. Ak máte záujem o kurz Performance marketing – vyskladaj si online kampaň, zaregistrujte sa na čakaciu listinu. Budeme vás informovať akonáhle budeme tento kurz organizovať.

  Čakacia listina

  LEKTOR KURZU

  Kamil Aujesky

  Kamil Aujesky

  ZÍSKAJTE ZĽAVU NA KURZ

  Zlavy_na_kuurzy_Truniversity

  POZRITE SI AJ OSTATNÉ KURZY

  Google AdWords By TruniversitySEO by truniversitycopywriting by truniversityasertivita_by_truniversity Facebook marketing truniversitywordpress by truniversity

Zbieraj od nás všetky čerstvé novinky Chcem novinky