Baví nás robiť veci úplne inak ako všetci ostatní

Pred týždňom sme sa vrátili z Road Trip-u v ktorom sme za jeden týžden obehli 5 slovenských miest. Vravíte si toto má byť niečo čo tu ešte nikto nikdy nespravil? Áno. Pretože okrem toho, že sme navštívili 5 slovenských miest, sme v každom z nich spravili 3 hodinový workshop o online marketingu a nastavovaní marketingovej stratégie. Do každého mesta sme priniesli unikátne know how (naríklad. Measurement Business Framework od jedného z najepších marketérov sveta Avinasha Kaushika), pár kartónov piva, dobrú náladu, kríídla od Redbullu a hlavne malú ochutnávku našej Truniversity. Na trip sme vyrazili Ja (Kuko), Mišo (co-foundes) a počas celého tripu nás sprevádzal aj náš kamoš Roman Kovács, ktorý stojí za fantastickým projektom Ecoheart. 

trojka 
Prednáška v Žiline.
zilina
Bezpečnosť na cestách prvom mieste!
truniversity trip 1
Krííídla nám počas celého Road Tripu prinášal Redbull
redbull
Plný PONK Coworking v Nitre
plnýponk

Bolo to niečo ako turné rockovej kapely

Najskôr dáte 3 hodinovú prednášku, potom sa tešíte na networking, ktorý sa ťahá skoro vždy do neskorých nočných hodín, potom všetko pobaliť, naložiť do auta a presunúť sa niekam, kde okolo jednej/druhej nad ránom padnete do postele, aby ste sa mohli o ôsmej vstať, za hodinu nasadnúť do auta a vydať sa na niekoľkohodinovú cestu. A to celé zopakovať 5 krát. Niečo ako Rolling Stones marketingu. A keď už sa bavíme o tej hudbe, toto sme prevažne počúvali na cestách

Hostel v KE 
truniversity trip

Stretli sme vás a bolo to real!

V každom meste nás čakala rovnaká prednáška, ktorá sa vždy skončila tak trochu inak. V každom meste ste boli iní. V každom meste nás čakalo niečo nové. A to je dobre. Sme radi, že sme vás spoznali osobne a feedback, ktorý ste nám nechali, nás a našu Truniversity posunul o neuveriteľný krok vpred. Práve vďaka vám, dokážeme už teraz v niektorých veciach preskočiť našu konkurenciu. Dodali ste nám energiu a silu sa stále rozvýjať a tunovať samých seba.

Selfie priamo počas prednášky 
truniversity trip 3

 

Otvorili sme registráciu do kurzov

zlavy truniversity

Pred pár dňami sme taktiež otvorili registráciu do našich celodenných kurzov zameraných na jednotlivé nástroje online marketingu, na ktorých vás naučíme od SEO a content marketing, cez  webový copywriting až po Zvládanie krízových situácií. Ich prvá séria je za špeciálnu uvádzaciu cenu, kde jeden kurz stojí len 79€. Pri kúpe napríklad všetkých kurzov dokážete ušetriť až 107€. V prípade záujmu si pozrite kompletnú ponuku kurzov na našom webe a ak o nejakom z nich uvažujte, čo najskôr sa nám ozvite, je o ne celkom záujem ;-)

Pozrieť si kurzy
Pozrieť zľavy