[PRIHLASOVANIE UKONČENÉ] Hľadáme Ambasádorov Online Marketingu

Kto sme?

Ahoj. Sme Truniversity. Vzdelávame ľudí v marketingu a komunikácii a máme pre teba ponuku, ktorá ti môže naštartovať tvoju kariéru. Ahoj My Sme Truniversity

Koho hľadáme?

Hľadáme 25 študentov z celého Slovenska, ktorým nestačí iba to, čo sa naučia na svojej škole, ale chcú sa posúvať a skillovať. 25 ľudí, ktorí sa neboja praxe. 25 študentov, ktorí sa stanú Ambasádormi Online Marketingu. Neboj, nebude to žiadny hard core. Práca ti zaberie maximálne hodinu tvojho času týždenne a keď si šikovný, zvládneš to ľavou zadnou.

Čo bude robiť Ambasádor Online Marketingu?

Je to človek, ktorý sa chce naučiť používať reálne marketingové nástroje. Človek, ktorý bude mať šancu spoznať a spolupracovať s TOP odborníkmi z reklamných a marketingových agentúr a bude nám pomáhať organizovať cool eventy a prednášky na svojej škole.

Čo za to?

Naštartuješ svoju kariéru a preskočíš 90% svojich spolužiakov a keď sa za pár rokov staneš milionárom budeš nám musieť poslať 100 litrov. Ale nie, 50 stačí. No a okrem toho každému z 25 ambasádorov dáme kurzy Truniversity na Google Adwords, SEO, Performance marketing, Copywriting a Facebook marketing v hoddnote 600 €. BONUS: Tí najšikovnejší budú mať možnosť ísť stážovať do mega slovenských firiem ako napríklad: Websupport, Profesia, alebo reklamných agentúr Pizza SEO, Visibility a Volis Internation.

Websupport - Partner projekty Ambasádor Online Marketingu by TruniversityProfesia.sk - Partner projekty Ambasádor Online Marketingu by TruniversityPizza SEO - Partner projekty Ambasádor Online Marketingu by TruniversityVisibility - Partner projekty Ambasádor Online Marketingu by TruniversityVolli International - Partner projekty Ambasádor Online Marketingu by Truniversity

PRIHLASOVANIE UKONČENÉ

Ďakujeme za veľký záujem. Prihlasovanie je už ukončené. Momentálne vyberáme ambasádorov 1. ročníka nášho projektu. Sme radi , že sa príhlasilo celkovo 311 šikovných študentov. Vzhľadom na veľký záujem budeme pravdepodobne tento projekt čoskoro opakovať. Zatiaľ nás môžeš sledovať na sociálnych sieťach alebo sa prihlásiť na odber našich noviniek. 

DAJ NÁM LIKE

Chcete sa s tvojou firmou stať partnerom projektu Online Ambasádor? Napíš nám na kurzy@truniversity.sk